image removebg preview 3 2
Dünya Eğitim ve Danışmanlık ile

Geleceğine BİZİMLE Yön ver .

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

BİZ KİMİZ?

KOCAELİ Gebze’den tüm ülkeye ve dünyaya uzaktan eğitim yöntemiyle hizmet veren Modern Eğitim uygulamalarının geldiği noktada sürekli Milli Eğitim Bakanlığı’nın ve üniversitelerin mesleki eğitimde geldiği süreçlere bireyleri dahil ederek hem bireylere kariyer yolculuklarında sağlıklı rehberlik etmek hem de mesleğin gerektirdiği bilgi ve beceriye en hızlı şekilde ulaşarak MEB onaylı veya üniversite onaylı belgelerini almalarını sağlamayı amaçlıyoruz  tecrübeli kadromuz ile kişisel gelişiminin her yönüyle desteklenerek hem toplumsal duyarlılığı yüksek hem de alanında deneyimli çalışanların olduğu bir topluma katkı sağlamak istiyoruz.

Alınan tüm eğitimlerle ilgili uzmanlarımız tarafından kişilere özel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Birebir özel ders talepleri, danışmanlık, rehberlik talepleri kişiye özel gün ve saatlerde alanında uzman sektör çalışanları veya akademisyenler ile ayarlanabilmektedir. Kişisel gelişime önem vermek bize göre toplumsal duyarlılığın da bir parçasıdır.

Misyonumuz: Profesyonel mesleki rehberlik çalışmaları ile desteklediğimiz kursiyerlerimizin her yönden kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak kendi kariyer alanlarında aranılan bireyler olmalarına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Kendine ve içinde yaşadığı topluma güvenen özsaygısı yüksek Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinde katkı sağlayacak bireylerin yetişmesini hedefliyoruz. İkinci hedefimiz; Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi katkıda bulunmak .Kalifiye elamanların bilgi ve becerisi ,ekonomik başarının temelidir. Ayrıca kişilere birer meslek kazandırarak onları kendilerine ve topluma yararlı bir birey haline getirmektir.

 

 

 
 

ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

dünya eğitim ve danışmanlık
dünya eğitim ve danışmanlık

info@dunyaegitimdanismanlik.com
Adresimiz:
Hacıhalil Mah.
Çeşme Caddesi AK-ÜN İş Merkezi 35/5-Gebze-
KOCAELİ

Hesap Numaralarımız:

Bir baslik ekleyin 17
2
Kurslarımıza ön kayıt oluşturmak ve ya bize görüşlerinizi bildirmek için lütfen yazınız.