image removebg preview 3 2 »
Dünya Eğitim ve Danışmanlık ile

Geleceğine BİZİMLE Yön ver .

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

BİZ KİMİZ?

KOCAELİ Gebze’den tüm insanlar tarafından yetiştirilen eğitim yöntemiyle modern eğitim uygulamalarının devamı hakkında devam edin devam eden eğitim yöntemiyle modern eğitim uygulamalarının devamı boyunca devam edecek olan öğrenciler tarafından yetiştirilmek üzere yetiştirilen eğitimde çocuklar tarafından yetiştirilmek üzere eğitim konusunda eğitim ve eğitim uygulamalarının devamı MEB’i veya destek ekibini toplamasını almalarını sağlamayı amaçlanan bir kadromuz ile kişileşmek onun hedeflenmesine ulaşmayı planlıyoruz.

Alınan tüm eğitimlerle ilgililerle ilgili kişiler tarafından özel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bire bir özel ders başvuruları, yönlendirmeye başvurunuz için özel gün ve çevrenizde uzman uygulayıcılar veya akademisyenler ile ayarlanabilmektedir. Kişisel kişisel gelişim sağlamak için bize doğru bir yol haritasının parçası.

Eğitim okullarında eğitimlerimiz ile bizim kurslarımız kendi okullarında eğitimlerine katkıda bulunarak kariyerde  aranılan okulumuznasıdır.

Vizyonumuz:  Kendine ve içinde bulunduğur yerde olmak, güvenen özsaygısı yüksek Türkiye’nin muası. İkinci hedefimiz; Gelişimin ve kalkınmanın gelişimi için, beceri ve işna sahip olmak, verimli kalifiye insan yetiştirmek için gelişmek. Ayrıca, insanlara birer meslek kazandırarak onları büyütüp geliştirecek bir hale getirmektir.

 

 
 

ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

dünya eğitim ve danışmanlık
dünya eğitim ve danışmanlık

info@dunyaegitimdanismanlik.com
Adresimiz:
Hacıhalil Mah.
Çeşme Caddesi AK-ÜN İş Merkezi 35/5-Gebze-
KOCAELİ

Bu Firma Dünya Grup Danışmanlık.Eğitim Ldt.Şti.'nin alt firmasıdır

Hesap Numaralarımız:

dünya eğitim ve danışmanlık
Kurslarımıza ön kayıt oluşturmak ve ya bize görüşlerinizi bildirmek için lütfen yazınız.