TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER KURSLARI (ÜNİVERSİTE ONAYLI)

0 out of 5 based on 0 customer ratings
(0 customer reviews)

0.00 Bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Kurslar hakkında ön kayıt oluşturmak için lütfen tıklayınız.

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER KURSLARI (ÜNİVERSİTE ONAYLI)

 

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği (13.07.2013 -28706 ) kapsamında işlerde çalışan eğitim ve belge alma zorunluluğu olan kişilerin mesleki eğitimine yönelik açılan kurs programlarıdır. Tehlikeli işler kapsamındaki tüm kurslar aşağıda listelenmiştir..

Öncelikle mesleğinizin ve çalıştığınız işin Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler kapsamına girip girmediğini Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmelik EK’ inde yayınlanan “Mesleki Eğitim Alınacak İşlere Ait Çizelge” den kontrol ediniz.

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞLERDE ÇALIŞTIRILACAKLARIN MESLEKİ EĞİTİMLERİNE DAİR YÖNETMENLİK(Linki tıkla oku)

Bu kurslara katılan kişiler 40 saatlik bir eğitim aldıktan sonra Üniversite onaylı belge sahibi olabilirler. Üniversite onaylı belgeler e- devlete kayıt edilmektedir. Belgeler her yerde geçerlidir.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Sertifikası Sorgulama

  1. E-Devlet üzerinden sorgulama : e-devlet uygulamasına girip arama kutucuğuna “Yaygın Eğitim Sertifika Belgesi Sorgulama” yazarak almış olduğunuz tüm belgeleri burada görebilir, yazdırabilir, resmi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.
  2. web sitesine girip “Sertifika Sorgulama” butonuna tıklayarak istenen bilgileri giriniz ve sorgulayınız. E -Yaygın sertifikalarının geçerliliği buradan doğrulanabilir.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Eğitimi ve Sertifikasyonu Süreci;

Tehlikeli İşler eğitim ve sertifikası ihtiyaçlarınızda kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir, hangi meslek dalı için hangi eğitimin, hangi sertifikanın alınması gerektiği konusunda daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Kanun ve yönetmeliklerdeki son değişiklikler teknik personellerimiz tarafından takip edilmekte her sektör için ayrı ayrı ve yerinde çalışmalar yapılmakta en doğru eğitim ve sertifika sizlere önerilmektedir.

Dünya Eğitim ve Danışmanlık kurumsal veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz eğitimleri sağlar, sertifikalandırma sürecinin takibini yapar, tecrübeli ekibiyle iş yükünüzü azaltır, zaman kazandırır.

KİMLER KATILABİLİR :

  • En az okur yazar olanlar.
  • Gerekli Belgeler
  • Öğrenim Belgesi Fotokopisi
  • Kimlik Kartı Fotokopisi

KURS SÜRESİ 

  • 5  gün, günde 8 saat
  • Toplam: 40 Saat

İSTİHDAM ALANLARI 

Eğitimi tamamlayanlar,

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir.

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER  SERTİFİKA PROGRAMLARI(Linki tıkla oku)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER KURSLARI (ÜNİVERSİTE ONAYLI)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!