SERAMİK UYGULAMA KURSU (MEB VE ÜNİVERSİTE ONAYLI)

0 out of 5 based on 0 customer ratings
(0 customer reviews)

0.00

Kurs hakkında ön kayıt oluşturmak için lütfen tıklayınız.

 

Seramik Uygulama Eğitimi Ders Programı İnşaat teknolojisi sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen bireylere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin yasal zorunluluklarını yerine getirmek, sonrasında ise İnşaat teknolojisi sektörünün ihtiyacı olan eğitim almış nitelikli birey kazandırmaktır.

Bu nedenle Seramik Uygulama Kursu eğitim programı da modüller halinde ve bireyleri sektöre hazırlayıcı nitelikte ve sistematik olarak hazırlanmıştır. Eğitim programının içerdiği Seramik Uygulama Sertifikası modülleri ve ders başlıkları aşağıdaki gibidir.

• Duvara ve Zemine Seramik Karo Kaplama •

Derz Dolgu (Fuga)

Eğitim Süresi :

Milli Eğitim Bakanlığı veya Üniversite tarafından 2013 yılında oluşturulan eğitim programı 40 saat olarak planlanmıştır. 40 saatlik eğitim yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir.

Kurs programına katılım şartları şu şekildedir;

  • En az okur yazar olmak, mesleği yapacak bedensel ve zihinsel yeterliliğe sahip olmak.

Yukarıdaki koşulları taşıyan bireylerin kursa katılırken aşağıdaki evrakları ibraz etmeleri gerekmektedir. Kurs kaydı sırasında istenilen evraklar;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Öğrenim durumunu gösterir belge (diploma, öğrenci belgesi vs.)

Sertifika sahibi bireyler aşağıda verilen alanlar başta olmak üzere mesleki yeterliliklerine göre benzer alanlarda da çalışabilmektedirler.

Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler İnşaat sektöründe; Yapı İnşaat Firmaları, Belediyeler, Bayındırlık Hizmetleri, İnşaat Mühendisliği Büroları vb. yerlerde ve serbest olarak çalışabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SERAMİK UYGULAMA KURSU (MEB VE ÜNİVERSİTE ONAYLI)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir